EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARI

EPOKSI KAPLAMA SISTEMLERI KALINLIK ITIBARI ILE IKIYE AYRILMAKTADIR

1- İNCE KORUYUCU EPOKSI KAPLAMA SISTEMLERI

2- DÖŞEME EPOKSI KAPLAMA SISTEMLERI

1- İNCE KORUYUCU EPOKSİ KAPLAMA SİSTEMLERİ

MINERVA EPOXY WB - SU BAZLI EPOKSI KAPLAMA

Her türlü beton yüzeyde kolay temizlenebilir, etkili bir koruyucu kaplamadır. Ambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır. Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar.

MINERVA EPOXY CLEAR - ŞEFFAF EPOKSI KAPLAMA

Beton ve epoksi yüzeyler üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, dayanıklı, temiz ve gözeneksiz şeffaf bir kaplamadır. Yüzeydeki koroziteyi önleyerek, pislik ve aşındırıcı kimyasal maddelerin döşeme içine penetre olmasını önler. Fabrikalarda, laboratuvarlarda besin maddelerinin hazırlandığı mekanlarda ve tozsuz ortamın gerekli olduğu yerler için idealdir.

MINERVA FLOORSEAL CLEAR - ŞEFFAF EPOKSI KAPLAMA

Beton döşemeler için kalıcı ve temiz bir yüzey sağlar. Malzemenin yüzeye uygulanması ile kir, yağ ve aşındırıcı kimyasalların betona penetrasyonu önlenir. Fabrikalar, depolar, ve elektronik montaj hatlarında tozumayı önlemek için idealdir. Duvar ve tavanda da kullanılabilir.

MINERVA EPOXY STANDART - DUVAR EPOKSI KAPLAMA

Duvarlar için , kolay temizlenebilen ve kimyasal maddelerden etkilenmeyen dayanıklı bir epoksi kaplamasıdır. Renk atmaz ve herhangi bir deterjan ile kolayca temizlenebilir. Mandıralar , mutfaklar , bilgi işlem odaları , hastaneler , ilaç fabrikaları, temizliğin önemli olduğu her yer için idealdir.

MINERVA 200 TB - KIMYASAL MADDELERE ÇOK DAYANIKLI EPOKSI KAPLAMA

Üstün kimyasal ve mekanik niteliklere sahip koruyucu bir yüzey epoksi kaplaması olan Minerva 200 TB, petrokimya tesisleri, tekstil fabrikaları, şeker fabrikaları, su arıtma tesisleri, gübre fabrikaları, kanalizasyon tesisleri, taşıma boruları ve paslanmaya açık ortamdaki çelik yapılarda kullanılır. İçme suyu tanklarında kullanılmasında sakınca yoktur. Gıda ile temas eden yüzeylerde ve içme suyu tanklarında kullanılabilirliğine ilişkin bağımsız bir kuruluşça verilmiş sertifikası vardır.

MINERVA EPOXY CEL - EPOKSI KAPLAMA

Paslanmış petrol ve balast tanklarının yenilenmesi ve tamiri ile beton yüzeylerde bulunan veya ileride olabilecek çatlakların yüzeysel onarımında kullanılır. Cam dokum ile beraber kullanılarak , paslanmış tank tabanlaro onarılabilir ve uzun bir süre korozyona dayanıklı bir kaplama elde edilir.

2- DÖŞEME EPOKSİ KAPLAMA SİSTEMLERİ

MINERVA SELF LEVELLING SD - EPOKSI KAPLAMA

Minerva Self Levelling SD 3 mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen,mekanik mukavemeti yüksek bir epoksi zemin kaplamasıdır. Değişik renkleri bulunan Minerva Self Levelling SD tozumaz zemin gerektiren her yer için ideal bir çözümdür. İlaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisi için temizlenmesi kolay bir zemin kaplamalarıdır.

MINERVA FLEXIBLE SELF LEVELLING SD - ELASTIK EPOKSI KAPLAMA

Minerva Self Levelling SD 3 mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen, mekanik mukavemeti yüksek, elastik bir epoksi zemin kaplamasıdır. Değişik renkleri bulunan Minerva Self Levelling SD tozumaz zemin gerektiren her yer için ideal bir çözümdür. İlaç fabrikaları , hastanelerin steril alanları, elektrik santralları ve her türlü sanayi tesisi için temizlenmesi kolay bir zemin kaplamasıdır.

MINERVA MULTILAYER SD - PÜRÜZLÜ EPOKSI KAPLAMA

Sağlam, pürüzlü bir yüzeye sahip, 2.5 mm kalınlığında epoksi zemin kaplama sistemidir. Aşındırıcı etkilerin söz konusu olduğu yerler, sürekli yıkanan mezbahalar, soğuk hava depoları, süt fabrikaları, şişeleme fabrikaları gibi ıslak ortamlarda kaymayan bir yüzey gerektiren her yer için ideal bir çözümdür.

MINERVA EPOXY HD - EPOKSI KAPLAMA

Zeminler için dayanıklı, kolay temizlenebilen, yüksek kimyasal mukavemetli, solvent içermeyen, renkli bir epoksi kaplamadır. Trafiğin yoğun olmadığı mutfaklar, bilgisayar odaları ile ilaç sanayi, hastanelerin steril ortamları , konfeksiyon atölyeleri ve iplik fabrikaları için Minerva Epoxy HD ideal bir malzemedir. Minerva Epoxy HD aynı zamanda düz görünümlü çok katlı sistemlerin son katı olarak da kullanılabilmektedir.

MINERVA EPOXY OP FLAT - TEKSTÜRLÜ EPOKSI KAPLAMA

Zeminler için dayanıklı, kolay temizlenebilir, yüksek kimyasal mukavemetli, solvent içermeyen, renkli ve hafif tekstürlü bir epoksi zemin kaplamasıdır. Trafiğin yoğun olmadığı ilaç sanayi, hastanelerin steril ortamları, mağazalar, mutfaklar, bilgisayar odaları konfeksiyon atölyeleri ve iplik fabrikaları için Minerva Epoxy OP Flat ideal bir malzemedir. Minerva Epoxy OP Flat aynı zamanda tekstürlü görünümlü çok katlı sistemlerin son katı olarak da kullanılabilmektedir.