Hesap Aç

*

*

*

*

*

*

Şirenizimi Unuttunuz

*

  • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.
  • Beautiful Apps & Websites

    We devote serious effort in creating the best websites and mobile apps. We really like working with clients all over the world to discover and build dream products.
     
JOTUN BOYA
Devamı +

JOTUN BOYA

Jotun Grup, 69 şirket ve 33 üretim tesisiyle 90'dan fazla ülkede temsil edilmektedir. Ürünlerimiz, zorlu hava şartlarında dahi ne iyi performansı sağlamak üzere eliştirilmektedir. Jotun kendi içerisiden bölgelere ayrılsa da ortak bir gündeme sahiptir:

CEPHE SİSTEMLERİ
Devamı +

CEPHE SİSTEMLERİ

Klasik yöntemlerle kıyaslandığında daha kullanışlı çözümler sunan alüminyum giydirme cepheler, hafif olması, hızlı ve pratik şekilde uygulanması, estetik ve şık görünüş sağlaması, zor kirlenmesi ve kolay temizlenmesi gibi avantajları nedeniyle çok tercih edilmektedir.

MANTOLAMA
Devamı +

MANTOLAMA

Yapıların dışına uygulanan bir ısı yalıtım sistemdir. Bu sayede evin içindeki hava muhafaza edilir. Kışın soğuk günlerinde dışarıdaki hava evin içine sızamaz bu da kullandığımız yakıtlardan tasarruf etmemiz demektir.

Vizyonumuz

2008 yılında inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlayan firmamız, bir çok üreticinin bayiliklerini bünyesinde barındırmasının yanısıra mantolama uygulamaları ile de bir çok büyük projeye imza atmıştır.

 

 

TOPRAK İZOLASYON YAPI MARKET 
TOP